Notikušas izmaiņas Conexus padomes sastāvā

Šodien, 28. aprīlī, vienotā dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" (Conexus) akcionāru sapulcē ievēlēta sabiedrības padome ar izmaiņām tās līdzšinējā sastāvā. Uz trīs gadu termiņu padomes locekļu amatā apstiprināti 7 padomes locekļi.

Padomes locekļu amatā atkārtoti tika ievēlēti padomes locekļi Ilmārs Šnucins, Tomohide Goto, Zane Āboliņa, Viktors Sentuhovskis un Normunds Šuksts. No jauna Conexus padomē tika ievēlēta Yukiko Fujii un Ivars Moisejs.

Līdzās padomes locekļu ievēlēšanai tika apstiprināts 2021. gada ilgtspējas un gada pārskats, kā arī atkarības pārskats, izvērtēti Conexus valdes, padomes un neatkarīga revidenta ziņojumi.

Vienlaikus tika pieņemts lēmums par sabiedrības peļņas izlietošanu, un nolemts apstiprināt nenodrošināto obligāciju emisiju piedāvāšanu un iekļaušanu regulētajā tirgū ar emisiju apjomu līdz 80 miljoni EUR uz termiņu ne mazāku kā divi gadi. Plānots, ka šogad emisijas tiks kotētas AS “Nasdaq Riga” ar iespēju obligācijas kotēt arī AB Nasdaq Vilnius un “Nasdaq Tallinn” AS.

Ņemot vērā valstī noteiktos Covid-19 ierobežojumus un rūpējoties par sapulces dalībnieku veselību, akcionāru sapulce tika organizēta daļēji klātienē un attālināti.

Atpakaļ