Sistēmas lietotāji

Sistēmas lietotāju saraksts, ar kuriem AS "Conexus Baltic Grid" noslēgusi pārvades sistēmas pakalpojuma līgums darbībai vienotajā Igaunijas-Latvijas balansēšanas zonā, un Inčukalna pazemes gāzes krātuves izmantošanas līgums.

Šie lietotāji ir snieguši piekrišanu informācijas publicēšanai.

Saraksts var tikt papildināts. Informācija atjaunota 29.09.2022.

Sistēmas lietotājs EIC E pasts Tālruņa numurs Pārvades līgums Uzglabāšanas līgums
AJ Power Gas AS 61X-GT-AJPOWER-7 gaze@ajpower.lv +371 67969140 X X
Alexela AS 38X-AVP-GABD00EQ balance@alexela.ee +372 53034948 - X
AOX Trade SIA 43X-TG-AOX00060P info@aoxtrade.eu +371 25424424 X X
Axpo Nordic AS 41XEGLNORDIC-017 finance.no@axpo.com +47 22018400 X X
Baltic Energy Partners OÜ 38XBEPARTNE002-W trade@balticenergy.ee +372 5152384 X X
BTT SIA 61X-GT-SIA8BTT-J btt@inbox.lv +371 26363322 X X
ČEZ, a. s. 11XCEZ-CZ------1 90B009324@cez.cz +420211042525 X X
Centrica Energy Trading A/S 11XNEAS--------Q cet-gasspottrading@centrica.com +45 99 39 55 00 X X
Eesti Energia AS 38XEENERGIA001-U gaas@energia.ee +372 5256565 - X
Eesti Gaas AS 38X-AVP-9VD000EP trading@gaas.ee +372 6303003 - X
Eesti Varude Keskus AS 38X-AVP-VIYM00E0 priit.ploompuu@espa.ee +372 529 4407 - X
Enefit SIA 43X-T-ENEFIT00-T info@enefit.lv +371 67780590 X -
Equinor ASA 21X000000001026N rehans@equinor.com +47 99496603 X X
GAZIMPEKSAS UAB 61X-GAZIMPEKSAS2 info@gazimpeksas.lt +370 5275218 X X
Ignitis Gamyba AB 41XLENERGIJA-011 gamyba@ignitis.lt

+370618 37392

+3705278 2907

X X
Ignitis Latvija SIA 43X-T-ETIEKIMA-N klienti@ignitis.lv +371 20005095 X X
Ignitis Suomi Oy 66X-0000000023J aspa@ignitis.fi  +358207307820  X X
Ignitis UAB 23X--160330-UT-L operations@ignitis.lt +370 61760668 X X
Imlitex UAB 41XIMLITEX---01V info@imlitex.com +370 37 337908 X -
Imlitex Latvia SIA 43X-T-BCGRIGA0-9 gas@imlitex.com +370 68596247 X X
ITERA Latvija SIA 61X-ITERA7LATVI7 JanisL@itera.lv +371 29217906 X X
Knauf SIA 61X-GT-SIAKNAUF2 info-lv@knauf.com +371 67032999 X X
Latvenergo AS 43X-T-LATVENER-K trade.gas@latvenergo.lv   +371 67728443 X X
Latvijas Gāze AS 21X0000000013724 trade@lg.lv +371 67369167 X X
PGNiG Supply & Trading GmbH 21X000000001130S frontoffice@pst-energie.com +49 891592590 X X
PKN ORLEN S.A. 19XPKN-ORLEN-SAW

gas.trading@orlen.pl

+48 242568552 X X
Rīgas Siltums AS 61X-GT-SILTUMS-B gaze@rs.lv +371 67017275 X X
Scener SIA  43X-T-ENEAVOTS-X info@scener.eu   +372 6622616 X X
Virši Renergy SIA 61XGT-VIRSIREN-0 renergy@virsi.lv +371 67807505 X -