Conexus Covid-19 risku dēļ veic izmaiņas darba organizēšanā; sistēmas darbības nepārtrauktība netiek ietekmēta

Reaģējot uz koronavīrusa slimības Covid-19 pandēmiju un ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, AS “Conexus Baltic Grid” (turpmāk – Conexus) Valde ir pieņēmusi lēmumu par būtiskām izmaiņām Conexus darba organizēšanā. Uz laiku ieviestās izmaiņas nekādā veidā neietekmēs dabasgāzes pārvades sistēmas un Inčukalna pazemes gāzes krātuves darbību.

No piektdienas, 13.marta, daļa Conexus darbinieku strādās attālināti. Ir noteikti būtiski ierobežojumi klātienes sapulcēm un pasākumiem, to vietā organizējot telefonkonferences vai elektronisku informācijas apriti.

Tāpat tiek atcelti visi komandējumi, ārvalstu braucieni un konferenču apmeklējumi. Darbiniekiem arī lūgts atcelt privātos ceļojumus, vienlaikus paredzot - ja kāds būs devies ārpus Latvijas, nosakāms 14 dienu aizliegums ierasties darba vietā.

Neskatoties uz to, Conexus nodrošinās dabasgāzes pārvades sistēmas un Inčukalna pazemes gāzes krātuves drošu un nepārtrauktu darbību. Lai nebūtu nepieciešams izmantot sabiedrisko transportu, darbiniekiem, kuriem darba specifika paredz obligātu atrašanos darba vietā, tiks organizēts transports. Conexus ar tehniskajiem speciālistiem tuvākajās dienās veiks remontdarbu grafiku un starptautisko projektu neatliekamo darbu pārplānošanu.

Informācija publicēta:
13.03.2020 11:30:02
Atpakaļ