(Atjaunots) Baltijas - Somijas reģiona konsolidētais remontdarbu plāns (10.2023 - 12.2024)

Baltijas un Somijas reģiona gāzes pārvades sistēmu operatori (PSO) AB Amber Grid, AS Conexus Baltic Grid, Elering AS un sašķidrinātās dabasgāzes (SDG) terminālu operatori (SDGTO) AB Klaipedos nafta un Floating LNG Terminal Finland Oy ir kopīgi atjaunojuši informāciju Baltijas un Somijas reģiona konsolidētajā remontdarbu plānā, laika periodam no 2023. gada oktobra līdz 2024. gada decembrim. Remontdarbu plānā ir atjaunota informācija par gāzes pārvades sistēmas, SDG terminālu un Inčukalna pazemes gāzes krātuves plānotiem uzturēšanas darbiem, kā arī pieejamās jaudas novērtējumu darbu veikšanas laikā.

Publicētais konsolidētais darbu plāns aktualizēts 2023. gada 3. novembrī un ir pieejams ŠEIT.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jaudas virziens (ieeja/izeja) dokumentā norādīts no PSO vai SDGTO, kas veic attiecīgos darbus, viedokļa. Piemēram, Balticconnector attīrīšanas virzuļa palaišana, ko veic Elering, ierobežo Balticconnector ieejas jaudu no Elering viedokļa (FIN->EE). Tas nozīmē, ka ierobežojums ietekmē izejas virzienu no Gasgrid viedokļa (FIN->EE).

Visi konsolidētā darbu plāna precizējumi pēc 2023. gada 3. novembra, kas ietekmēs tirgus dalībniekiem piedāvāto jaudu, tiks publicēti kā steidzami tirgus ziņojumi (UMM).

Aktuālā informācija par tehnisko jaudu vērtībām ir pieejama ENTSOG pārredzamības platformā.

Informācija publicēta:
03.11.2023 12:16:50
Informācija pēdējo reizi rediģēta:
18.04.2024 10:31:15
Atpakaļ