Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes.
Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Piekrītu

Konkursā izraudzīts Conexus vadītājs

Par AS “Conexus Baltic Grid” (Conexus) valdes priekšsēdētāju atlases konkursā izraudzīts Uldis Bariss, kuram ir vairāk nekā 18 gadu pieredze enerģijas nozarē. Paredzēts, ka U. Bariss jaunos amata pienākumus sāks pildīt no šī gada 16. novembra.

U. Bariss līdz šim brīdim bijis AS “Latvenergo” Komercdirektors un valdes loceklis, kā arī “Elektrum Eesti” OU Padomes priekšsēdētājs un “Elektrum Lietuva” UAB Padomes priekšsēdētājs.

Viņa atbildībā bijusi uzņēmuma darbības pārvaldība, elektroenerģijas vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, klientu apkalpošana, kā arī dažādu juridisko, tajā skaitā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju (Regulatora), saistītu jautājumu risināšana.

U. Bariss 2015. gadā līdzdarbojies elektroenerģijas tirgus atvēršanā 850 tūkstošiem mājsaimniecību klientiem, strādājot pie nepieciešamā tiesiskā regulējuma. Aktīvi strādājis pie pārdošanas apjomu palielināšanas Igaunijā un Lietuvā, attīstot elektroenerģijas vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību korporatīvo klientu segmentā. Iepriekš AS “Latvenergo” bijis arī Finanšu direktors, kā arī Sadales tīklu reorganizācijas projekta direktors, uzņēmumā dažādos amatos strādājot kopš 2002. gada.

Turpina U. Bariss: “Šo gadu laikā esmu ieguvis daudzpusīgu pieredzi enerģijas nozarē, esot klāt dažādiem svarīgiem elektroenerģijas tirgus attīstības pagrieziena punktiem. Šobrīd ir laiks savas zināšanas un pieredzi nodot tālāk, un redzu, ka Conexus ar savu uzņemto attīstības kursu ir vieta, kur turpināt savu profesionālo ceļu.”

Pirms darba AS “Latvenergo” no 1993.-2002. gadam U. Bariss strādājis uzņēmumā “Lattelecom” (tagad Tet),  ieņemot dažādus ar finanšu vadību saistītus amatus.

U. Bariss Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis inženierzinātņu doktora grādu vides zinātnē, profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā, savukārt Latvijas Universitātē iegūts maģistra grāds ekonomikā.

Atpakaļ

Uzmanību!

AS Conexus Baltic Grid informē, ka sakarā ar neplānotiem remonta darbiem Inčukalna PGK kompresoru cehā, tiks samazināta Inčukalna PGK izņemšanas jauda no 246 000 000 kWh/d līdz 147 000 000 kWh/d laika periodā no 2020. gada 1. decembra gāzes dienas sākuma līdz 2020. gada 10. decembra gāzes dienas beigām (ieskaitot).

Attention!

Due to the unplanned repair works at Inčukalns UGS compressor shop Conexus informs that withdrawal capacity of Inčukalns UGS will be reduced from 246 000 000 kWh/d to 147 000 000 kWh/d starting from the gas day December 1, 2020 until December 10, 2020 gas day (included).